Náš tým

Štěpán Malý

Konzultant a Školitel

Již 8 let se věnuje problematice Lean Six Sigma, implementace průběžného zlepšování do firemních procesů a školení zaměstnanců. Mimo jiné je držitelem certifikátu Lean Six Black Belt, ITIL v3 Expert. Během své kariéry působil v oborech telekomunikací, bankovnictví a farmacie.

CS Global Solutions

Jsme společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti tvorby webových aplikací od webových stránek po firemní webové aplikace. Díky síti našich externistů Vám jsme schopni zajistit i doplňkové služby jako je grafika, foto a video, copywriting a další. V současné době také s naším týmem pracujeme na rozvoji vlastního webového prostředí.

Jakub Koucký

Webmaster a grafik

Před 11 lety mě potřeba propagace vlastních služeb přivedla k problematice tvorby webových stránek, kde se mi líbilo propojení mé původní profese programátora s designem a grafikou, která se vedle tvorby webů postupně stala mým druhým oborem. 

V současné době s naším týmem pracujeme na rozvoji vlastního webového prostředí.

Petr Cafourek

Softwarový architekt a fotograf

Již více jak 20 let mě fascinuje vývoj stále modernějších technologií a programovacích jazyků. V průběhu času jsem však k programování, jako svoji další profesní směr, přidal i jeden ze svých koníčků, fotografování. Pomáhá mi rozvíjet kreativní schopnosti, které mohu uplatnit i v rámci vývoje zajímavějších a funkčnějších aplikací.

V současnosti se také podílím na vývoji vlastního webového prostředí.

Bitnami